SELFA GE s.a. polski producent modułów fotowoltaicznych, które produkowane są na automatycznej linii NPC Inc. Tokyo, Japan (światowego lidera urządzeń do produkcji modułów).
Firma kładzie ogromny nacisk na nawe technologie, innowacyjność a co za tym idzie ciągły rozwój. Posiada własne laboratorium w którym między innymi testuje się moduły na urządzeniu SPIRE Solar, USA, (których używają instytuty certyfikujące).

Do produkcji krzemowych modułów fotowoltaicznych PV wykorzystywane są najnowsze technologie:

  • technologia bezdotykowego lutowania ogniw gorącym powietrzem (patent)
  • laminacja w warunkach wysokiej próżni, przy użyciu wysokojakościowej folii EVA
  • automatyczny system potrójnej kontroli wizyjnej

Realizujemy kompleksowe instalacje fotowoltaiczne podłączone do sieci (on-grid), jak i wyspowe (off-grid). Dzięki profesjonalnemu programowi, z jakiego korzystamy mozemy precyzyjnie zaprojektować instalację dopasowaną do powierzchni, jaką dysponujesz.Wprowadzająć wszystkie szczegóły lokalizacji, również otoczenia, możemy dokładnie określić warunki, w jakich będzie pracować instalacja fotowoltaiczna PV, a tym samym parametry, jakie realnie osiągnie. Program pozwala na szczegółowe określenie warunków jej pracy, obciążeń konstrukcji, jak równiez zacienienia o każdej porze roku.Kadra naszych instalatorów posiadająca doświadczenie zdobyte podczas realizacji wielu instalacji, głównie w Niemczech, gdzie są one wykonywane od wielu lat w połączeniu z najlepszymi na rynku urządzeniami oraz osprzętem (wyłącznie europejskim: panele fotowoltaiczne, konstrukcje wsporcze, okanlowanie, zabezpieczenia, inwertery Fronius, lub amerykańskim inwertery SMA) pozwala zagwarantować Państwu instalację fotowoltaiczną, która będzie bezawaryjnie pracować przez dzięsiątki lat z korzyścią dla Twojego protfela.ZAPRASZAMY DO KONTAKTU