Kompleksowa oferta ekologicznych instalacji - ekologia dla Twojego domu

Pompy ciepła

Dlaczego my? Bo pompy ciepła, które posiadamy w ofercie to jedne z najlepszych urządzeń na rynku. Zarówno pompy ciepła gruntowe jak i powietrzne są idealnym źródłem ciepła dla Twojego domu a to jaka pompa ciepła będzie najlepsza dla Ciebie wynika z kilku czynników, pomożemy Ci w doborze optymalnego rozwiązania. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować.

Fotowoltaika

Wiesz dlaczego zlecając nam inwestycję w fotowoltaikę masz pewność słusznej decyzji? Bo zawsze dobieramy optymalną moc do zapotrzebowania, precyzyjnie obliczamy parametry instalacji, nośność konstrukcji oraz uzysk energii, stosujemy tylko najwyższej klasy urządzenia i komponenty. Jesteśmy profesjonalistami. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować.

Rekuperacja

Dlaczego rekuperacja? Bo wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła jest niezbędnym dopełnieniem przyjemnego do życia domu. Pomijając zyski wynikające z niewielkich strat ciepła przy jednoczesnym stałym napływie świeżego powietrza, komfort życia w takich warunkach jest nie do przecenienia. W naszej ofercie tylko w najlepszej technologii.

Instalacje

Pamiętaj, najlepsze urządzenia jakie zainstalowałbyś w swoim domu nie sprawdzą się jeżeli nie będą współpracować z dobrze zaprojektowaną i wykonaną instalacją. Powierzając nam zadanie kompleksowej realizacji masz pewność, że zlecasz to zadanie doświadczonym i rzetelnym fachowcom a Tobie pozostanie tylko przyjemność użytkowania. Sprawdź ofertę.

Masz pytania? Skontaktuj się z Nami

Opinie naszych klientów

 • Jakub Walc
  Instalacja pięknie zrobiona i przemyślana. Dziękujemy za właściwe rozwiązanie, dobór pompy ciepła i fachowy montaż. Pozdrawiam Kuba.
  Jakub Walc
 • Mariusz Wrzecion
  Od samego początku budowy stawiałem na nowoczesne ale i sprawdzone technologie i wykonawców. Z panem Rafałem kontakt od samego początku był bardzo przyjemny i zarazem profesjonalny. Konkretna oferta, czytelną umowa. Później profesjonalni i sprawni monterzy zarówno pompy ciepła jak i rekuperacji. W każdej chwili można zadzwonić o pomoc czy poradę, jeżeli pan Rafał nie może to odpowiada któryś z monterów. Jak tylko będę potrzebował klimatyzacji lub fotowoltaiki w przyszłości to dla mnie adres jest już znany. Na FB "keramzytowymariusz" można znaleźć kilka zdjęć z realizacji. Polecam serdecznie firmę Wojtanowicz Eko Technologie
  Mariusz Wrzecion
 • Lukasz Nowakowski
  Montaż instalacji fotowoltaicznej oraz montaż pompy ciepła odbyły się bezproblemowo. Wszystko działa jak należy. Panele fotowoltaiczne z najlepszej pułki Kioto Solar Bleck oraz pompa Panasonik dobrana do potrzeb budynku, wykonany został audyt energetyczny.
  Lukasz Nowakowski
 • Adam W
  Pełen profesjonalizm! Jeśli szukasz firmy, która zajmie się kompleksową obsługą Twojej budowy to dobrze trafiłeś. U nas wykonane instalacje CO, CWU, wentylacji mechanicznej i kanalizacji. Do tego pompa ciepła i rekuperator. Wszystko w terminie, za rozsądną cenę i co najważniejsze dla nich nie ma rzeczy niemożliwych! Wielki szacun!
  Adam W
 • Ryszard Frankiewicz
  Kto buduje, ten wie. Nie jest łatwo. Jednakże od pierwszego kontaktu z Panem Rafałem Wojtanowiczem doświadczyłem poczucia komfortu - jako inwestor. Racjonalna wycena i nie budząca niepokoju umowa to podstawa. JEST OK . Wszystkie kolejne etapy, a współpraca nasza trwała ponad rok, to pasmo ... udanych przedsięwzięć. Ekipy instalatorskie to wręcz wzór "NIEMIECKIEJ" poprawności. Cieszę się że mogłem nie martwić się o pierdoły, a sprawy trudne były załatwiane od ręki. Fajne chłopaki. POLECAM - sam też ich znalazłem poprzez bezpośrednie polecenie zadowolonego inwestora. Nie ma nic lepszego.
  Ryszard Frankiewicz
10

ponad lat doświadczenia

1000

wykonanych instalacji

320

zamontowanych pomp ciepła

100

instalacji fotowoltaicznych