OfertaInstalacje

Budujesz dom, dom marzeń, który ma być Twoim wymarzonym gniazdkiem?

Dobrze trafiłeś, my sprawimy, że będziesz chciał spełniać w nim jak najwięcej czasu.
Doskonale wiemy co jest niezbędne, aby Twój dom był komfortowy i bezpieczny. Dzięki pompie ciepła w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym i klimakonwektorami zapewnimy ciepło i chłód w Twoim gniazdku, odpowiednio wykonane instalacje wody i kanalizacji z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii oraz podzespołów zapewni bezawaryjność i wygodę.

Pełni komfortu instalacja wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperacja), która sprawi, że w Twoim domu zawsze będzie świeże powietrze przy odpowiedniej ilości ciepła zimą i chłodu latem.
Jeżeli chcesz być niezależny energetycznie, całość uzupełnimy najwyższej jakości instalacją fotowoltaiczną, zawsze z zastosowaniem urządzeń i podzespołów najwyższej jakości, wiodących producentów.

Dlaczego możesz powierzyć nam tak ważne zadanie?
Ekologicznymi technologiami zajmujemy się od ponad 10ciu lat, wykonaliśmy setki a nawet tysiące instalacji, zawsze dopasowanymi do specyfiki budynku i zapotrzebowaniu mieszkańców. Skąd pewność, że przez lata będziesz cieszył się komfortem życia?
Ponieważ nasze doświadczenie pozwala wyeliminować błędy wykonawcze, zawsze wykonujemy projekty wykonawcze wszystkich instalacji. Obejmujemy pełną opieką serwisową Twój dom a czas realizacji w przypadku wystąpienia nieprawidłowości to 24h.

My nie wysyłamy inwestora na infolinię producenta, nasz serwis zajmuje się obsługą wszystkich urządzeń i instalacji zarówno w trakcie trwania gwarancji jak i dłupo po jej zakończeniu.

Instalacje grzewcze
Instalacje grzewcze wg najnowszych standardów.
- ogrzewanie podłogowe z precyzyjnym doborem rozstawu pętli, długości sekcji
- ogrzewanie ścienne i sufitowe- doskonałe sprawdza się nie tylko jako system
    grzewczy ale również do chłodzenia budynku.
- klimakonwektory - niskotemperaturowe grzejniki z wentylatorami,
    doskonale grzeją zimą i chłodzą latem
Naszą pracę zawsze rozpoczynamy od przygotowania projektu wykonawczego
Instalacje wentylacyjne
Szczelna okna, izolacje ścian – to wszystko sprawia, że budynek jest szczelny, a tym samym nie ucieka z niego ciepło… Ale brak wentylacji mechanicznej może doprowadzić do tego, że nasz dom będzie jak szczelny worek foliowy. Nie jest to zdrowe! Dlatego też naszym klientom proponujemy wentylację mechaniczną z rekuperacją. Mówiąc w skrócie, jest to system kanałów którymi z domu wyprowadzane jest zużyte powietrze, a doprowadzane świeże. Wymiana powietrza odbywa się z pomocą rekuperatora, który za pomocą wymiennika ciepła odzyskuje ciepło z wywiewanego powietrza i przekazuje je do świeżego, bez mieszania obu strumieni. Koszt takiej instalacji to zaledwie kilka procent w skali całej inwestycji.
.
Instalacje wodno-kanalizacyjne
Doprowadzenie wody i odprowadzenie ścieków z budynku, to jeden z pierwszych elementów inwestycji. Prawidłowo wykonana instalacja nie zatyka się i nie hałasuje i przede wszystkim nie wydziela nieprzyjemnych zapachów. Jedną z naszych specjalności jest kompleksowy montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych w budynkach. Już na etapie projektu możemy doradzić Ci najlepsze rozwiązania, które zapewnią wydajną pracę instalacji bez awaryjne działanie. Nasze prace zawsze rozpoczynamy od przygotowania projektu. Ich koszt znasz na samym początku i nie wzrasta on w chwili rozliczenia prac.
.
Instalacje centralnego odkurzania
Centralny odkurzacz, to ma bardzo dużo zalet. Podstawową – w porównaniu z odkurzaczem tradycyjnym – jest to, że wydmuchuje zasysane powietrze w miejscu, gdzie jest zamontowany, a nie w pomieszczeniu, które sprzątasz. I nie hałasuje! Możesz odkurzać o dowolnej porze! Można go uznać za luksus, ale taki, na który pozwolić sobie może wiele osób. Koszt to mniej więcej jeden procent inwestycji. Montaż odkurzacza centralnego to ogromna wygoda podczas prac porządkowych w domu. Instalację można wykonać na etapie instalacji wodno-kanalizacyjnej, co na pewno będzie miało wpływ na zmniejszenie kosztu inwestycji w to rozwiązanie.
.
Zagospodarowanie wody deszczowej
Czy wiesz, że zagospodarowując wodę deszczową, możesz obniżyć nawet o 50% koszty zużywanej wody? Tak, to nie pomyłka – o 50% Wody deszczowej można używać do prania, spłukiwania WC, podlewania. Wbrew pozorom można zaoszczędzić nawet kilka tysięcy litrów wody miesięcznie. Instalacja zagospodarowująca wodę deszczową nie jest drogą inwestycją, jeśli jest wykonywana na etapie budowy domu wraz z instalacją wodno-kanalizacyjną. Co więcej woda opadowa, jest wodą miękką, więc w urządzeniach takich jak pralka nie będzie osadzać się kamień, nie musisz więc inwestować w środku do odkamieniania. Woda przechodzi przez filtry, zanim trafi do pralki, nie ma więc ryzyka uszkodzenia jej. Instalacją tego typu warto zainteresować się na etapie projektu. Poza tym ta inwestycja zwraca się bardzo szybko
.