OfertaPompy ciepłaPompy ciepła gruntowe

Nowoczesne, super ciche pompy ciepła Alpha Innotec
WZS pompa ciepła dla wymagających
Pompa ciepła ze zintegrowanym zasobnikiem ciepłej wody użytkowej, która idealnie sprawdzi się w domach jednorodzinnych o powierzchni grzewczej do 250m2 i średnim zapotrzebowaniu na ciepłą wodę użytkową.
SWC pompa ciepła do złożonych układów
Pompa ciepła kompaktowa ze zintegrowanym osprzętem w obudowie do współpracy z zewnętrznym zasobnikiem ciepłej wody użytkowej. Jest to doskonała pompa do różnego rodzaju budynków, zarówno mniejszych jak...
SW niska cena, dobre parametry
pompa ciepła w wersji podstawowej, której parametry są identyczne jak każdej wersji z serii Alterra, jej atutem jest możliwość dowolnej konfiguracji oraz rozbudowy układu zgodnie z zapotrzebowaniem, co często pozwala na ...
WZSV, SWCV z modulowaną mocą
Pompy ciepła z modulowaną pracą sprężarki są to urządzenia na bazie pomp ciepła WZS, czyli pompa ciepła ze zintegrowanym zasobnikiem ciepła oraz SWC, czyli kompaktowa pompa do pracy z zewnętrznym zasobnikiem ...
Dolne źródło - sonda pionowa, kolektor poziomy
odwierty do pomp ciepła opolskie

sondy - odwierty pionowe

kolektor poziomy opolskie

kolektor poziomy

Gruntowe pompy ciepła opolskie to urządzenia co do których już raczej przekonywać nie trzeba. Powszechnie znane są ich żywotność oraz bezawaryjne działanie w połączeniu z bardzo ekonomiczną pracą. Jednak takie cechy gwarantują tylko najlepsze jednostki.

Lata doświadczeń, zrealizowane wiele instalacji oraz stałe poszukiwania optymalnych rozwiązań spowodowało, iż od kilku lat skoncentrowaliśmy się na jednej marce. Wyspecjalizowaliśmy się zarówno w ich doborze, montażu jak również serwisie.

Gruntowe pompy ciepła opolskie. Posiadamy w ofercie jedne z najlepszych na rynku gruntowe pompy ciepła niemieckiego producenta Alpha Innotec. Marka ta od wielu lat cieszy się doskonałą opinią wśród użytkowników. Jako wiodący producent gruntowych pomp ciepła wyznacza standardy, Cechą charakterystyczną od zawsze była ich cicha praca, doskonałe parametry, intuicyjne sterowanie oraz żywotność. AIT “poprzeczkę podniosła” jeszcze wyżej, kiedy na rynek zostały wprowadzone nowe modele serii Alterra, które cechuje nowoczesny design, jeszcze lepsze parametry techniczne oraz niespotykana do tej pory cicha, ledwie słyszalna praca.

Alpha Innotec posiada w swojej ofercie pompy ciepła w bardzo wielu wariantach wykonania. Dzięki temu do każdego budynku dobierzemy odpowiednie urządzenie przy optymalnych kosztach. Dopełnieniem oferty są pompy ciepła z modulowaną pracą sprężarki. Pompy te doskonale sprawdzają się w przypadku budynków ze zmiennym zapotrzebowaniem na ciepło. Poza tym zastosowane w nich układy sterowania i komunikacji dają użytkownikowi komfort pełnej zdalnej obsługi. Serwis ma pełny wgląd w parametry pracy całego układu grzewczego oraz możliwość ingerowania w nastawy urządzenia przez pracownika serwisu, dzięki czemu wszystko może działać perfekcyjnie a klient nie jest narażony na koszty serwisowe.

Nasza oferta to nie tylko doskonałe gruntowe pompy ciepła, to również wieloletnie doświadczenie. Wiele zrealizowanych inwestycji w których doskanale pracują pompy ciepła wraz z instalacjami grzewczymi czy chłodzącymi. Maszynownie pomp ciepła wykonujemy tylko z materiałów i podzespołów najlepszych technologii: stal prasowana, miedź itp.
Poza technologią bardzo istotna jest również estetyka do której przywiązujemy ogromną wagę. Już na etapie wyprowadzania instalacji grzewczych i podejść pod pompę ciepła mamy opracowany szczegółowy projekt wykonawczy kotłowni.

Pozostaw Nam swoje dane - skontaktujemy się z Tobą!

X
Zostaw kontakt - oddzwonimy