Sondy pionowe - odwierty to najpopularniejsza konfiguracja dla gruntowych pomp ciepła. Nie wymaga dużej przestrzeni a po ich wykonaniu nie ograniczają aranżacji przestrzeni ogrodu.

Ciepło nagromadzone we wnętrzu ziemi na dużych głębokościach zostaje przekierowane do pompy ciepła za pomocą sond wprowadzonych do odwiertu. Nasza firma wykorzystuje tutaj wyłącznie sondy szwedzkiej firmy MuoviTech (tzw. turbokolektory), które charakteryzują się doskonałymi parametrami oraz wytrzymałością. Producent udziela 50-cio letniej pisemnej gwarancji na szczelność układu. Odwierty wykonuje się do głębokości nawet 200m, najczęściej jednak długość nie przekracza 100m,

Zlecając nam wykonanie kompleksowej usługi mają Państwo pewność, że inwestycja zostanie przeprowadzone przez wykwalifikowanych monterów. Wszystkie nasze prace realizowane będą zgodnie z aktualnie obwiązującymi przepisami i ustawodawstwem w zakresie prac górniczych i geologicznych. Kadra wykonująca dolne źródło posiada pełne kwalifikacje wymagane przez przepisy prawa, w tym w szczególności Kierownika Ruchu Zakładu, Geologa, Kierowników Wiertni oraz Wiertaczy z uprawnieniami dozoru ruchu i uprawnieniami geologicznymi.

kliknij>>>>> ZOBACZ JAK MOŻEMY WYKONAĆ KOLEKTOR POZIOMY

Sprawdź gruntowe pompy ciepła, które mamy w ofercie